AFFC-050-04-102-11 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
GCT
In Stock: 548
Datasheet
4 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 4.000" (101.60mm)
AFFC-050-04-102-11
DigiKey Part Number
AE11321-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AFFC-050-04-102-11
Description
CABLE FFC/FPC 4POS 0.5MM 4"
Detailed Description
Category
Pitch
0.020" (0.50mm)
Length
4.000" (101.60mm)
Length - Exposed Ends
0.138" (3.50mm)