ATS-HP-D10L300S66W-170
DigiKey Part Number
ATS2580-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ATS-HP-D10L300S66W-170
Description
HEAT PIPE ROUND 10 OD 300MM
Length
11.811" (300.00mm)
Diameter
0.394" (10.00mm) OD
Operating Temperature
30°C ~ 120°C
Power - Cooling
83.2W @ 300mm