PH1-3F-10-FVP-24415-C1
DigiKey Part Number
2057-PH1-3F-10-FVP-24415-C1-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PH1-3F-10-FVP-24415-C1
Description
CONN PAD FOR SPRING PINS 1X10
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Spring Piston Connector Through Hole
Category
Pitch
0.100" (2.54mm)