8F36-AAC305-0.50
DigiKey Part Number
3M9714-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
8F36-AAC305-0.50
Description
CABLE MINISAS 4I M-M 500MM
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
36 Position miniSAS 4i Plug to Plug 1.64' (500.00mm) Silver Shielded
Length
1.64' (500.00mm)
Part Status
Active
Wire Gauge
30 AWG
Current - Max/Contact
500 mA
Operating Temperature
-20°C ~ 80°C